Obchodní podmínky AstroJinak

Kategorie: E-shop Zveřejněno: sobota 18. duben 2020 16:21 Napsal Jana Mašková

Obchodní podmínky pro e-shop AstroJinak

 Provozovatel

 Tímto pojmem se rozumí Provozovatel webu www.astrojinak.cz

 Jana Mašková, Husova 213, 250 70 Odolena Voda
IČO: 70539600, nejsem plátce DPH
Telefon: 725 576 422

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Dodavatel

 Tímto pojmem se rozumí výhradní Dodavatel a autorka produktů AstroJinak

 Jana Mašková, Husova 213, 250 70 Odolena Voda
IČO: 70539600, nejsem plátce DPH
Telefon: 725 576 422

 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 Uživatel

 Pojmem Uživatel se rozumí každý, kdo se přihlásí přes přihlašovací formulář do některého z projektů AstroJinak

 Zájemce

 Zájemcem je Uživatel, který projeví zájem o odebírání informací předávaných v projektech AstroJinak tím, že po přihlášení v přihlašovacím formuláři potvrdí svou mailovou adresu v zaslaném mailu

 Objednavatel

 Objednavatel je Zájemce, který si objednal, ale ještě neuhradil Objednávku některého z nabízených osobních produktů v rámci projektů AstroJinak (osobní e-booky, horoskopy) zpracovávaných na základě údajů o narození, které je nutné uvést do Objednávky. Bez údajů o narození (datum, místo a čas narození) nelze osobní e-booky ani  horoskopy zpracovat a tudíž ani objednat

 Kupující

 Kupujícím je Objednavatel, který učiní a uhradí Objednávku produktu či produktů z projektů AstroJinak. Nákupem objednaného produktu bere Kupující na vědomí, že údaje o narození předává pouze pro zpracování objednaného produktu a pouze k tomuto účelu budou tyto údaje využity Toto ustanovení znamená, že pokud si týž Kupující bude objednávat další z produktů AstroJinak v jiném čase, je nutné údaje o narození znovu uvést v Objednávce, což ovšem nevylučuje uchování údajů o narození v databázi Dodavatele dle zásad GDPR Dodavatele.

 DODACÍ PODMÍNKY

Osobní e-booky 

Jsou zpracovávány konkrétnímu Objednavateli uvedenému v Objednávce na základě uvedení data, místa a času narození. Osobní e-booky jsou zasílány podle času objednávky buď jednotlivě k jednotlivých KROKŮM projektů AstroJinak nebo jsou zaslány jako jeden e-book, rozhodující je připsání platby na účet Dodavatele. Osobní e-booky jsou Dodavatelem zasílány na mailovou adresu, kterou Objednavatel zadal v Objednávce

Horoskopy 

Jsou zpracovávány konkrétnímu Objednavateli uvedenému v Objednávce na základě uvedení data, místa a času narození. Horoskopy jsou zasílány elektronicky maximálně do pěti pracovních dní od připsání platby na účet Dodavatele. Horoskop je Dodavatelem zasílán na mailovou adresu, kterou Objednavatel zadal v Objednávce

PLATBY PRODUKTŮ "AstroJinak"

BANKOVNÍM PŘEVODEM 

Objednávka je považována za přijatou ve chvíli připsání částky za Objednávku na účet Dodavatele

POUČENÍ O PRÁVU NA ODSTOUPENÍ
Zákonem daná 14ti denní lhůta na odstoupení od smlouvy se na obecně platné informace nevztahuje. Všechny materiály jsou zpracovány srozumitelnou formou tak, aby byly pochopitelné a srozumitelné pro každého, v případě nejasností je k dispozici on-line konzultace, nejlépe v písemné formě (e-maily).

SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ 
Platbou Objednávky dává Kupující najevo, že souhlasí s těmito „Obchodními podmínkami“. Vzhledem k tomu, že si Kupující objednal důležité informace se všeobecnou platností, jejichž poznání a pochopení má dlouhodobější charakter, nebude Kupující uplatňovat nárok na reklamaci do 14ti dnů (do 30ti dnů) danou zákonem. Informace jsou zpracovány tak, aby byly srozumitelné pro kohokoli, pokud přesto nebude něco srozumitelné, je v rámci nákupu produktů k dispozici on-line konzultace formou e-mailů.

SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ k projektům AstroJinak

Kupující dále bere na vědomí, že veškeré informace týkající se jakýchkoli projektů AstroJinak jsou součástí těchto projektů a jejich volné šíření je ZAKÁZÁNO bez předchozího souhlasu Dodavatele. V případě, že bude chtít Kupující tyto informace využít pro své vlastní projekty, pak je možné vznést dotaz na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a případně domluvit spolupráci i s možností začlenit projekty Kupujícího do projektů AstroJinak či do většího celku směrem k celkové spolupráci a sjednocení.

Informace ze zákona - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Veškeré údaje, které Kupující v rámci projektů AstroJinak uvádí, podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Dodavatel je zároveň Provozovatelem všech projektů AstroJinak a jako Provozovatel těchto projektů je také správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona.

Dodavatel se zavazuje, že údaje, které zákazník uvede, budou využity VÝHRADNĚ pro potřeby zpracování produktů k projektům AstroJinak Dodavatelem.

Provozovatel a Dodavatel v jedné osobě se zavazuje s těmito údaji nenakládat jinak, než etickým způsobem v rámci zpracování astrologických produktů. Kupující vyslovuje souhlas s užitím svých osobních údajů za tímto účelem a také za účelem řádné fakturace.

OSTATNÍ UJEDNÁNÍ 
Kupující bere na vědomí, že objednávku horoskopů, při kterých předává citlivé informace týkající se data narození činí na svou vlastní zodpovědnost a nebude na Dodavateli uplatňovat žádné sankce či jiné právní kroky v souvislosti se zpracováním informací. 

Zároveň se Dodavatel zříká veškeré zodpovědnosti v souvislosti s problémy, k nimž dojde nepochopením či nezačleněním poznatků do života osoby, pro kterou byl jakýkoli produkt AstroJinak zpracován.

V případě jakýchkoli problémů či nejasností má Kupující či pouhý Zájemce možnost obrátit se s dotazem na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tyto Obchodní podmínky vstupují v platnost 2.5.2020 a nahrazují předcházející obchodní podmínky ze 1.4.2020, jejichž platnost byla ukončena k 1.5.2020.

 

Jak pracovat s e-shopem?

Kategorie: E-shop Zveřejněno: neděle 11. září 2016 13:46 Napsal Jana Mašková

 

Jak pracovat s E-shopem AstroJinak?

 

Provozovatel "E-shopu AstroJinak" (dále jen Provozovatel)

 

Vlastník domény www.astrojinak.cz a autorka astrologických produktů nabízených v e-shopu Astrojinak (viz bod 1 "Obchodních podmínek Partnerského programu Astrojinak")

 

Jana Mašková, Husova 213, 250 70 Odolena Voda
IČO: 70539600, nejsem plátce DPH
Telefon: 725 576 422

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Název a hlavní charakteristiky zboží nebo služeb
Produkty E-shopu Astrojinak jsou informačního charakteru a týkají se obecně platných zásad života každého člověka a lidstva obecně. Tyto informace jsou předávány prostřednictvím e-booků , tištěných produktů či osobních informací zpracovaných formou osobních horoskopů.

 

Pro registrované

 

Kromě toho jsou po vytvoření účtu kliknutím na "Vytvořit účet" vpravo pod přihlašovacím formulářem, k dispozici další informace v záložce "PRO REGISTROVANÉ", kde jsou zdarma k dispozici tyto informace:

 

 „Jak hravě ovládnout svůj osud?“ 

 „Historie a budoucnost“ 

 „60.a 90.léta 20.století“ 

 „Kronika lidstva – Jak to začalo“ 

 „Rok 2016 a 21.století“ 

 „Jak na vyrovnaný rozpočet?“ 

 „Území, energie, přírodní zdroje“ 

Kronika lidstva

 Každý z uvedených textů se otevře pouze těm, kteří jsou přihlášeni, tedy kteří mají vytvořen účet.

 Jak „Vytvořit účet“?

Účet se vytvoří kliknutím na "Vytvořit účet"  vpravo pod okénkem „PŘIHLÁŠENÍ“. Po kliknutí na tento řádek se objeví Přihlašovací formulář, v němž je nutné vyplnit všechna okénka označená hvězdičkami, tedy „Jméno“, „Uživatelské jméno“, „Heslo“, „Potvrďte heslo“ (zde zapište heslo znovu pro potvrzení),  E-mail“ (na tento e-mail vám přijde potvrzovací odkaz), „Potvrďte e-mail“ (zapište tentýž email), „Captcha“ toto opatření je při registraci nutností, protože zamezuje tomu, aby web napadaly kybernetické roboty, což je velice nebezpečné a stalo se mi to osudným u mého prvního webu. Proto je nutné věnovat „Captcha zvýšenou pozornost. V tomto políčku kliknete do bílého okénka vlevo vedle textu „Nejsem robot“. Po chvilce načítání se objeví obrázky a v horní části text s výzvou, jaké obrázky máte vybrat. Obrázky vybíráte kliknutím na obrázek. Když máte všechny obrázky vybrány, kliknete vpravo dole na tlačítko „OVĚŘIT“. V případě nesprávné odpovědi se vám načte nová otázka s novými obrázky a jste požádáni „Zkuste to, prosím, znovu“, což se děje tak dlouho, dokud vaše odpovědi nejsou správné, tedy dokud nevyberete správné obrázky. Poté se v políčku „Captcha“ objeví zeleně zaškrtnuté políčkoNejsem robot“ a vy můžete kliknout na tlačítko „REGISTROVAT“. Pokud proběhla registrace úspěšně, objeví se hlášení o vytvoření účtu a zaslání aktivačního odkazu na zadanou mailovou adresu. Ve své mailové poště naleznete od uživatele Astrojinak mail „Údaje pro účet ... na Astrojinak“.  V mailu naleznete jednak své zadané “Uživatelské jméno:“ a „Heslo:“ a jednak potvrzovací odkaz. Na ten kliknete a dostanete se do přihlašovacího formuláře.

Přihlašovací formulář PŘIHLÁŠENÍ

Do formuláře PŘIHLÁŠENÍ zadáte své „Uživatelské jméno“ a „Heslo“ a kliknete na „PŘIHLÁSIT SE“. Dostanete se na Úvodní stránku vašeho uživatelského profilu, kde můžete po kliknutí na tlačítko „UPRAVIT PROFIL“ vpravo nahoře např. změnit heslo či upravit základní údaje ke svému účtu. Ke svému uživatelskému účtu se také dostanete kliknutím na záložku E-shop a zde na odkaz "Partnerský program". Dostanete se do partnerského rozhraní a zde kliknete vpravo nahoře na zelené tlačítko s bílou šipkou a nápisem "Zpět". Úpravu uživatelského jména či hesla provedete kliknutím na tlačítko "Upravit informace o účtu". Veškeré změny nezapomeňte uložit kliknutím na červené tlačítko POTVRDIT dole.

Jak pracovat s Uživatelským účtem dále, to je uvedeno v odstavci „Partnerský program AstroJinak“

 Co naleznete v E-shopu?

 Kategorie zboží

 Jednotlivé kategorie zboží se zobrazí po kliknutí na záložku „E-shop“ v horní liště. Do jednotlivých kategorií je možné se dostat kliknutím na nadpis. Veškeré dostupné informace jsou zde seřazeny v  těchto kategoriích:

KRONIKA LIDSTVA 21.STOLETÍ – E-booky

KRONIKA LIDSTVA 21.STOLETÍ – Díla

HOROSKOPY – Objednávka horoskopů 

SPOLEČNOST – Historie-Přítomnost-Budoucnost - E-booky k zakoupení 

PODNIKÁNÍ – Univerzální principy v podnikání – E-booky 

SPOLEČNOST – Návrhy s možností vložení komentáře 

DOKUMENTACE – Obchodní podmínky aj. 

Košík

 

Kategorie „Kronika lidstva 21.století - E-booky“

V této kategorii lze zakoupit tyto e-booky

01. E-book "Jak začínat tak, aby to bylo přirozené?"

02. E-book "Jak porozumět vesmírným energiím?"

03. E-book "Jak porozumět univerzálním principům?"

04. E-book "Jak se stát sám sebou?"

05. E-book "Jak si udržet harmonické vztahy?"

06. E-book "Jak se uplatnit ve společnosti?"

07. E-book "Jak zvládnout dominantní energie (nejen) u dětí?"

08. E-book "Jak si zachovat pevné zdraví?"

09. E-book "Jak zvládnout přehánění i omezování?"

10. E-book "Jak zvládnout životní krize?"

Kategorie „Kronika lidstva 21.století – Díla“

V této kategorii lze zakoupit díla zpracovaná v rámci projektu „Kronika lidstva 21.století“

 

Kategorie „HOROSKOPY – Objednávka horoskopů“

V kategorii „Horoskopy – Objednávka horoskopů“ si lze objednat tyto osobní horoskopy:

 "Podrobný rozbor horoskopu narození"

"Astropsychologický rozbor dominantních vlastností (nejen) u dětí"

"Roční horoskop".

"Dvanáctiletý horoskop"

 "Dvanáctiletý cyklický horoskop 0-12 let".

"Partnerský horoskop"

 Pro zpracování jakéhokoli horoskopu je nutné uvést jméno, příjmení, datum, místo a co nejpřesnější čas narození.

 

Kategorie „SPOLEČNOST – Historie-Přítomnost-Budoucnost – E-booky k zakoupení“

Zde je možné si zakoupit e-booky, které vypovídají o tom, jak propojit přítomnost s historickými událostmi i s budoucností. Jedná se o tyto e-booky:

E-book „Rok 2016 jako budoucnost historie a historie budoucnosti“

E-book „Rok 2017 jako budoucnost historie a historie budoucnosti“

 

Kategorie „PODNIKÁNÍ – Univerzální principy v podnikání – E-booky“

 E-book "Cash Flow Kvadrant trochu jinak"aneb"Co má společného Cash Flow Kvadrant a univerzální principy?"

E-book "Maslowova hierarchie potřeb a univerzální principy"

E-book "Penzijní reforma trochu jinak"

E-book "Terapie tvorbou webu"

E-book "Jak žít a podnikat podle univerzálních principů?"

E-book "Generace 60.a 90.let 20.století - Co mají společného?"

 

Kategorie „SPOLEČNOST – Návrhy s možností vložení komentáře“

Zde jsou texty s návrhy pro novou podobu společnosti s možností vložení komentáře.  Jedná se o tyto texty:

„O umění válečném“ a „O umění univerzálním“

„Volební řád – návrh“

„Společenský a morální kodex – návrh“

„Práva a povinnosti občanů státu – návrh“

„Práva a povinnosti státních činitelů (státu) – návrh“

„Základní zákony pro novou dobu – návrh“

„Základní společenské skupiny – návrh“

„ODŮVODNĚNÍ“ a text „Deklarace nezávislosti“

„Školství“ a „Armáda“ – návrh

 

DOKUMENTACE – Obchodní podmínky aj.

V této záložce naleznete

 „Obchodní podmínky E-shop AstroJinak“

„Obchodní podmínky Partnerského programu AstroJinak“

„Jak pracovat s e-shopem AstroJinak?“

 

KOŠÍK

Zde se můžete proklikat na váš Košík k prohlédnutí jeho obsahu či k dokončení objednávky (obsah Košíku se vám také po celou dobu setrvání na záložce E-shop zobrazuje vpravo dole).

Jak pracovat s Košíkem?

Košík k nahlédnutí

Košík“ je v záložce E-shop po celou dobu setrvání na této záložce k nahlédnutí vpravo dole, pro práci s Košíkem je nutné se přihlásit.

Práce s Košíkem

Do „Košíku“ se automaticky zařadí každý produkt, u něhož v e-shopu kliknete na tlačítko „PŘIDAT DO KOŠÍKU“. Odkaz na „Košík“ se objeví v základní nabídce po najetí na záložku „E-shop“ (nahoře). Po registraci/přihlášení a následném kliknutí na záložku „Košík“ se dostanete přímo do „Košíku“. 

 Po kliknutí na odkaz „Košík“ se dostanete na stránku, v níž je přehled všech vašich neuhrazených „Košíků“. Do „Košíku“ se dostanete kliknutím na číslo košíku na řádce vlevo. Zde můžete upravovat počty kusů jednotlivých produktů, eventuelně přidávat další produkty.

Odstranit produkt z „Košíku“

V případě, že chcete některý produkt odstranit, učiní se tak kliknutím na křížek vpravo (po najetí na křížek se objeví nápis „Odstranit“).

Počty kusů v „Košíku“

V „Košíku“ lze také upravovat počty kusů.

Přidání produktů do „Košíku“

 Pokud chcete přidat ještě další produkty, stačí po najetí na záložku E-shop (Horní lišta) kliknout na záložku kategorie v nabídce a zde vybrat produkt, který chcete přidat. Dokud nebude Košík uhrazen, je možné do něj vkládat neomezené množství produktů.

Poštovné a balné

Tištěné produkty je možné dodat osobně (např. na různých akcích) nebo zaslat poštou. V případě zaslání poštou, je nutné přičíst poštovné a balné, které je v e-shopu AstroJinak uvedeno jako samostatná položka k příslušnému produktu, což je patrné z přiřazeného obrázku. Poštovné a balné zůstává ve stejné výši i v případě, že se zasílá více kusů.

 

E-booky

Bezprostředně po objednávce produktu se ukáže objednaný produkt v Košíku. Jednotlivé produkty lze následně v Košíku odstraňovat či přidávat. Po dokončení objednávky je Kupujícímu odeslán mail s informací o tom, že byla vytvořena objednávka.

Platba objednávky e-booku a dalších produktů

V případě, že Kupující zvolil formu platby „Bankovním převodem“, přijdou údaje k patbě Kupujícímu mailem. V případě, že Kupující zvolil formu platby „Platba kartou“, přijde mu ihned po platbě vedle odsouhlasení objednávky také mail s odkazem na stažení zakoupeného e-booku. V případě platby „Bankovním převodem“ přijde Kupujícímu mail s odkazem na stažení zakoupeného e-booku po připsání částky na účet Dodavatele.

Při platbě tištěných produktů je Kupující informován o odeslání produktu ve chvíli, kdy je produkt odeslán poštou.

 

Partnerský program AstroJinak

Partnerský program AstroJinak je možné si aktivovat v Partnerském rozhraní. Bližší informace naleznete v záložce E-shop/Partnerský program a zde kliknete na "Přečtěte si podmínky partnerského programu". Informace o Partnerském programu AstroJinak naleznete také po kliknutí na záložku E-shop (v horní liště vpravo)/DOKUMENTACE-Obchodní podmínky aj./Obchodní podmínky Partnerský program AstroJinak, kde si můžete tyto obchodní podmínky přečíst, eventuálně stáhnout (odkaz ke stažení je uveden v závěru textu)

Práce s Partnerským rozhraním

Partnerské rozhraní je dostupné po vytvoření účtu a následném přihlášení na webu v záložce E-shop (horní lišta vpravo)/Partnerský program ("rolovací"nabídka).

Partnerský program – Hlavní informace

 

V Partnerském rozhraní je možné si aktivovat Partnerský účet a tím se stát Partnerem AstroJinak. Stačí v levé části "Hlavní informace" v kolonce "Partnerský účet aktivní" kliknout na ANO. Tuto i další případné změny v Partnerském rozhraní je nutné potvrdit kliknutím na tlačítko "Aplikovat" vpravo nahoře.

Provize z prodeje - Statistiky

 

V "Partnerském rozhraní" je v pravé části "Statistiky" v kolonce "Celkem k úhradě" částka, která bude Partnerovi AstroJinak vyplacena, jakmile si o ni zažádá na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V žádosti je nutné uvést jméno, příjmení Partnera AstroJinak, částku a číslo účtu, na které má být částka převedena. Požadavek Partnera bude překontrolován, potvrzen a o zaslání částky bude Partner informován mailem na mailovou adresu, z níž přišel požadavek.

"Partnerské rozhraní" a "Zákaznický účet"

 

Z "Partnerského rozhraní" je možné se dostat do "Zákaznického účtu" kliknutím na ikonu "Zpět" vpravo nahoře.

Upravit informace o účtu

 

V Zákaznickém účtu lze "Upravit informace o účtu" (Jméno, Uživatelské jméno, Heslo, E-mail, Časové pásmo, Jazyk);

Upravit adresu, Nová adresa, Vymazání adresy

 

"Upravit adresu" je možné kliknutím na ikonu "Tužky" vpravo případně adresu zcela vymazat kliknutím na ikonu "Popelnice" vpravo anebo lze kliknutím na "Nové" zadat novou adresu;

Zobrazit vaše objednávky

Po kliknutí na kategorii "Zobrazit vaše objednávky" se zobrazí všechny uskutečněné objednávky (pokud žádné objednávky uskutečněny nebyly, tato plocha je prázdná). V přehledu objednávek je datum Objednávky, stav Objednávky a cenu Objednávky, do Objednávky se dostanete kliknutím na číslo Objednávky vlevo, po kliknutí se zpřístupní všechny náležitosti objednávky včetně objednávaných produktů. Z Objednávky je možné dostat se do Zákaznického účtu opět kliknutím na ikonu "Zpět".

Ukázat košíky

Přehled všech neuskutečněných nákupů se ukáže po kliknutí na "Ukázat košíky". I zde je možné s jednotlivými Košíky libovolně pracovat po kliknutí na číslo Košíku vlevo.

Přístup k partnerskému programu

V "Zákaznickém účtu" je také "Přístup k partnerskému programu", kde je možné si údaje libovolně upravovat a následně je uložit kliknutím na tlačítko "Aplikovat". V Partnerském rozhraní jsou také dostupné Obchodní podmínky Partnerského programu AstroJinak, k nimž je přístup po klíknutí na nadpis "Přečtěte si podmínky partnerského programu".

Partnerský odkaz AstroJinak

 

"Vzorek baneru" je ve spodní části buď jako "Odkaz", který můžete např. rozesílat mailem, nebo jako "Obrázek", který můžete např. použít na vašich webových stránkách nebo na sociálních sítí a přidat komentář s doporučením. V odkazech je již zakódován váš partnerský kód, ale aby vše fungovalo tak, jak má, je nutné mít aktivní Partnerský program, tedy mít v levé části "Hlavní informace" v kolonce "Partnerský účet aktivní" zeleně prosvíceno políčko ANO.

 

Aktivací “Partnerského programu AstroJinak” dáváte jako “Partner AstroJinak” najevo souhlas s "Obchodními podmínkami Partnerského programu AstroJinak”


E-shop

Kategorie: E-shop Zveřejněno: středa 31. srpen 2016 10:44 Napsal Jana Mašková

V rámci projektu "Kronika lidstva 21.století" jsou pro vás dostupné všechny univerzální informace, jejichž přehled naleznete na níže uvedených odkazech.

Obchodní podmínky"Partnerského programu AstroJinak"

Kategorie: E-shop Zveřejněno: pondělí 5. září 2016 13:20 Napsal Jana Mašková

 

Obchodní podmínky "Partnerského programu AstroJinak" (PPA)

 

Zapojením do Partnerského programu AstroJinak (PPA) máte možnost získat prodejem jakéhokoli produktu AstroJinak v elektronické podobě  (e-booky, horoskopy) provizi 20%.

 

Terminologie pro "Partnerský program AstroJinak"

 

Provozovatel "Partnerského programu AstroJinak" (dále jen Provozovatel)

Vlastník domény www.astrojinak.cz a autorka astrologických produktů nabízených v e-shopu Astrojinak (viz bod 1 "Obchodních podmínek Partnerského programu Astrojinak")

Jana Mašková, Husova 213, 250 70 Odolena Voda
IČO: 70539600, nejsem plátce DPH
Telefon: 725 576 422

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel v "Partnerském programu AstroJinak" (dále jen Dodavatel)

Tímto pojmem se rozumí výhradní Dodavatel a autorka produktů AstroJinak

Jana Mašková, Husova 213, 250 70 Odolena Voda
IČO: 70539600, nejsem plátce DPH
Telefon: 725 576 422

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Návštěvník

V rámci "Partnerského programu AstroJinak" Návštěvník je kdokoliv, kdo přijde na webové stránky www.astrojinak.cz (i přes partnerský odkaz Partnera AstroJinak)

Uživatel

V rámci "Partnerského programu AstroJinak" je pojmem Uživatel myšlen jakýkoli Návštěvník registrovaný na doméně www.astrojinak.cz přes odkaz Partnera AstroJinak

Zájemce

V rámci "Partnerského programu AstroJinak" Zájemcem je Uživatel, který projeví zájem o tématiku uvedenou na webových stránkách www.astrojinak.cz tím, že se na těchto stránkách registruje

Objednavatel

V rámci "Partnerského programu AstroJinak" Objednavatel je Zájemce, který vytvořil, ale ještě neuhradil objednávku v e-shopu AstroJinak

Zákazník

Člověk, kterého Partner přivedl na stránky Provozovatele a který po registraci přes odkaz Partnera učinil Objednávku
Objednávka

Zákazníkova uskutečněná Objednávka jakéhokoli astrologického produktu z e-shopu Provozovatele
Kupující
V rámci "Partnerského programu AstroJinak" Kupující je Objednavatel, který učiní a uhradí objednávku v e-shopu AstroJinak.

 

Partner AstroJinak (dále jen Partner)

Partnerem AstroJinak se stává každý Zájemce, který si ve svém Partnerském rozhraní aktivuje Partnerský program AstroJinak

 

Aktivací Partnerského programu dává Partner AstroJinak výslovný souhlas s těmito obchodními podmínkami.

Případné dotazy či nejasnosti se řeší písemně mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vytvoření uživatelského účtu

"Uživatelský účet" je možné si vytvořit po kliknutí na "Vytvořit účet" vpravo pod formulářem "PŘIHLÁŠENÍ". V registračním formuláři je třeba vyplnit všechny kolonky označené hvězdičkou.

V závěru registračního formuláře proklikněte bílé okénko vlevo vedle textu"Nejsem robot" a dole klikněte na červené tlačítko REGISTROVAT. Objeví se hlášení, že registrace proběhla v pořádku a že na uvedenou mailovou adresu byl zaslán přihlašovací odkaz. Ve své mailové poště naleznete mail z mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., v němž naleznete přihlašovací údaje a také - a to především - potvrzovací odkaz, na který je nutné kliknout a zapsat své přihlašovací údaje do formuláře PŘIHLÁŠENÍ. Bez tohoto potvrzení není možné se přihlásit. Při zapojení do Partnerského programu AstroJinak postupujte dle níže uvedeného postupu.

 

Partnerské rozhraní - Vytvoření účtu

Pojmem "Partnerské rozhraní" se rozumí rozhraní, které se zpřístupní po registraci a následném přihlášení na doméně www.atrojinak.cz.

Partnerské rozhraní je dostupné po vytvoření účtu a následném přihlášení na webu v záložce E-shop (horní lišta vpravo)/Partnerský program ("rolovací"nabídka).

 

Partnerské rozhraní  - Vytvoření Partnerského účtu

V Partnerském rozhraní je možné si aktivovat Partnerský účet a tím se stát Partnerem AstroJinak. Stačí v levé části "Hlavní informace" v kolonce "Partnerský účet aktivní" kliknout na ANO.
Aktivaci partnerského účtu i další případné změny je v Partnerském rozhraní  nutné  vždy potvrdit kliknutím na tlačítko "Aplikovat" vpravo nahoře. 

 

Provize z prodeje - Statistiky

V "Partnerském rozhraní" je v pravé části "Statistiky" v kolonce "Celkem k úhradě" částka, která bude Partnerovi AstroJinak vyplacena, jakmile si o ni zažádá na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V žádosti je nutné uvést jméno, příjmení Partnera AstroJinak, částku a číslo účtu, na které má být částka převedena. Požadavek Partnera bude překontrolován, potvrzen a o zaslání částky bude Partner informován mailem na mailovou adresu, z níž přišel požadavek.

 

Přístup k partnerskému programu

V "Zákaznickém účtu" je také "Přístup k partnerskému programu", kde je možné si údaje libovolně upravovat a následně je uložit kliknutím na tlačítko "Aplikovat".

V Partnerském rozhraní jsou také dostupné tyto Obchodní podmínky Partnerského programu AstroJinak, k nimž je přístup po kliknutí na nadpis "Přečtěte si podmínky partnerského programu".

 

Partnerský odkaz AstroJinak

"Vzorek baneru" je ve spodní části buď jako "Odkaz", který můžete např. rozesílat mailem, nebo jako "Obrázek", který můžete např. použít na vašich webových stránkách nebo na sociálních sítí a přidat komentář s doporučením. V odkazech je již zakódován váš partnerský kód, ale aby vše fungovalo tak, jak má, je nutné mít aktivní Partnerský program, tedy mít v levé části "Hlavní informace" v kolonce "Partnerský účet aktivní" zeleně prosvíceno políčko ANO.

 

Jak použít partnerský odkaz AstroJinak?

Partnerský odkaz ve tvaru

 

/?partner_id=X

 

kde "X" je vaše partnerské ID, lze použít na jakékoli stránce webu www.astrojinak.cz nebo kdekoli v e-shopu - stačí za odkaz dokopírovat výše uvedený partnerský odkaz s vaším ID - např. partnerský odkaz na "Podrobný rozbor horoskopu narození":

 

http://www.astrojinak.cz/domains/astrojinak.cz/index.php/hikashop-menu-for-products-listing/product/11-vas-osobni-podrobny-rozbor-horoskopu-narozeni/?partner_id=X

 

kde je místo X vaše ID (nezapomeňte si jej přepsat!!!).

 

Aktivací Partnerského programu AstroJinak dává Partner najevo souhlas s těmito "Obchodními podmínkami Partnerského programu AstroJinak. 

 

Obchodní podmínky Partnerského programu AstroJinak

 

I. Všeobecná ustanovení využívání "Partnerského programu Astrojinak"

Provozovatel uzavírá s Partnerem tuto dohodu:

 1. Zapojením do "Partnerského programu Astrojinak" souhlasí Uživatel registrující se do "Partnerského programu Astrojinak" (dále jen "Partner") s těmito "Obchodními podmínkami Partnerského programu Astrojinak" v plném rozsahu a uzavírá tímto dohodu o spolupráci s Provozovatelem, kterým je

  Jana Mašková, Husova 213, Odolena Voda, 250 70, IČO: 70539600 (dále jen Provozovatelka)

 2. Partner prohlašuje, že při registraci poskytnuté údaje k jeho osobě a adrese souhlasí se skutečností a že je plnoletý a plně způsobilý k právním úkonům.
 3. Partner se zapojuje do "Partnerského programu Astrojinak" podle svého vlastního uvážení, svobodně a bez jakéhokoli nátlaku, a to registrací na www.astrojinak.cz a následnou aktivací Partnerského účtu (viz výše Partnerské rozhraní)


II. Obchodování v "Partnerském programu Astrojinak"

 1. Partnerovi je při registraci na doméně přiřazen unikátní partnerský odkaz - link a také HTML kód, který nalezne Partner v Partnerském rozhraní v tabulce "Vzorek baneru-Komentář Astrojinak:" ve spodní části Partnerského rozhraní (viz výše Partnerské rozhraní). Link slouží k zaslání mailem, HTML kód může Partner použít na sociálních sítích a/nebo na svých webových stránkách. Pod tabulkou s HTML kódem je podoba loga, které je zobrazeno HTML kódem. Kliknutím na Odkaz: nebo Obrázek: se Partnerovi zobrazí to, co uvidí Návštěvník po kliknutí na logo (v odkazu je uvedeno ID partnera). Pak stačí zkopírovat a použít odkaz.
 2. Partner propaguje web www.astrojinak.cz dle vlastního uvážení (osobně, vlastními obchodními aktivitami, na sociálních sítích, reklamou, na svých internetových stránkách, emailem na vlastní databázi apod.), k čemuž může využít i informace uvedené v E-shopu v záložce "Podnikání".


III. Registrace Zákazníka, Objednávky a Provize

 1. Výše Provize je 20% z prodejní ceny všech astrologických produktů v elektronické podobě.
 2.  Za nákup tištěných produktů se Provize nevyplácí, ale Partner si může k vlastnímu prodeji zakoupit tištěné produkty za zvýhodněnou cenu.

 3. Aby mohla být Objednávka přiřazena Partnerovi, je třeba, aby se Zákazník registroval do systému Astrojinak přes odkaz Partnera.

 4. Za tímto účelem Partner motivuje Návštěvníka k registraci na www.astrojinak.cz přes svůj Partnerský odkaz. Jako motivace může sloužit např. sdělení, že po registraci jsou k dispozici zajímavé informace, případně může Partner doporučit k zakoupení některý produkt AstroJinak (viz odstavec "Jak použít partnerský odkaz AstroJinak?").

 5. Po uskutečnění Objednávky Zákazníkem je Objednávka ve statusu "Vytvořena" (Created) a v systému vidí Provozovatel výši provize a e-mail Partnera, jemuž provize náleží. Objednávka ve statusu "Vytvořena" (Created) se Partnerovi v Partnerském rozhraní nezobrazuje.

 6. Je-li Objednávka hrazena přes systém PayPal nebo kreditní kartou (Credit Card), její status se automaticky změní na "Potvrzena" (Confirmed) a zároveň se automaticky přiřadí a zobrazí provize Partnerovi.

 7. Pokud je Objednávka placena převodním příkazem, Provozovatel změní status objednávky na "Potvrzena" (Confirmed) po tom, co obdrží peníze na účet. V té chvíli se také přiřadí a zobrazí provize Partnerovi


IV. Vyplácení provizí

 1. Provozovatel se zavazuje vyplatit Partnerovi Provizi z každého uskutečněného obchodu, tzn. zaplaceného prodeje provedeného Zákazníkem, který přišel na stránky Provozovatele prostřednictvím odkazu Partnera (prokliku)
 2. Provize je Partnerovi uhrazena na základě písemné výzvy k úhradě od Partnera (např. mailem). Partner si tedy sám určí, kdy chce mít provizi vyplacenu. V každé výzvě k úhradě bude uvedeno, kam mají být peníze za provizi zaslány (adresa, číslo účtu) a také datum a částka. Provozovatel si porovná údaje se svými údaji provizního programu a teprve pak vyplatí provizi. Případné nesrovnalosti se řeší mailem před vyplacením provize. Partner se řídí platnou legislativou ČR.  Provozovatel nenese zodpovědnost za škody či problémy vzniklé Partnerovi v případě nerespektování platné legislativy ČR.

 3. Za nezaplacené nebo stornované Objednávky se Provize nevyplácí (Partnerovi se takové Objednávky v systému nezobrazí).

 4. Partner se řídí platnou legislativou ČR.


V. Práva a povinnosti Partnera

 1. Partner se zavazuje provozovat internetové stránky, na nichž bude umístěna propagace produktů Provozovatele v souladu s platnou právní úpravou a příslušnými společenskými standardy.
 2. Partner prohlašuje, že je jedinou osobu, která je oprávněna provozovat internetové stránky, na nichž je umístěna reklama nebo informace o AstroJinak, a vlastní všechna potřebná oprávnění nebo licence vztahující se k obsahu a podobě těchto internetových stránek. Partner je sám zodpovědný za obsah a odkazy na svých stránkách.

 3. Poskytnutá reklamní grafika je chráněna autorským zákonem a smí být použita pouze v nezměněné formě a pouze k propagaci služeb Provozovatele. Partner nesmí používat jinou grafiku Provozovatele než tu, která je k tomu určena na webu www.astrojinak.cz

 4. Partner souhlasí s archivací jím poskytnutých osobních údajů, které budou využity jen v souvislosti s provozem www.astrojinak.cz a souhlasí se zasíláním obchodních sdělení Provozovatelky.

 5. Přísně zakázáno je zasílání nekalé reklamy (SPAMu) prostřednictvím diskusních skupin, e-mailových zpráv, SMS, faxu nebo pošty jakožto i ostatních telekomunikačních prostředků.

 6. Partner se zavazuje, že jeho internetová stránka neobsahuje žádný materiál nebo odkaz na něj, který je nezákonný, poškozuje autorská práva, práva k ochranným známkám a patentům, obchodním jménům a právům souvisejícím. Partner je povinen nepodniknout nic, co by poškozovalo dobré jméno Provozovatele.

 7. Partner nesmí používat žádné prostředky či nástroje k blokování úplného otevření a zobrazení webové stránky Provozovatele po kliknutí na reklamní plochu Provozovatele či jinak omezovat návštěvníka v přístupu na webové stránky Provozovatele.

 8. V případě, že je Provozovateli Partnerovou aktivitou způsobena škoda, bude tato škoda zadokumentována a následně řešena právní cestou. Škody, které dosáhnou výše zakládající trestněprávní odpovědnost, jsou zadokumentovány a předány orgánům činným v trestním řízení. Do způsobené škody se zahrnuje rovněž náhrada času technika a/nebo operátora, který danou událost zpracovává.

 9. Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout zobrazování reklamních ploch a provizních odkliků na nevhodných stránkách bez nutnosti uvedení důvodu. Rozhodnutí o vhodnosti či nevhodností závisí na Provozovateli.

 10. Poruší-li Partner některé ze shora uvedených omezení, je Provozovatel oprávněn postupovat v souladu s bodem V/8

 11. Chce-li Partner ukončit členství v "Partnerském programu Astrojinak", stačí v "Partnerském rozhraní" v řádce "Partnerský účet aktivní" prokliknout "Ne" a potvrdit kliknutím na “AplikovatNeproplacené provize mu budou uhrazeny na základě výzvy k úhradě (viz bod IV/2), další provize - pokud provizní skutečnost nastane - mu již načítány nebudou.


VI. Je zakázáno

 1. Partner nesmí rozesílat nevyžádané emaily na zakoupené či jinak pořízené kontakty, které mu neudělily výslovný souhlas se zasíláním obchodních sdělení
 2. Partner nesmí provádět prodeje a registrace přes svůj vlastní affiliate odkaz

 3. Partner nesmí jakkoliv poškozovat dobré jméno a značku "astrojinak.cz", "AstroJinak", "Kronika lidstva 21.století", "Jana Mašková", ročních projektů a všeho, co souvisí s činností Provozovatele

 4. Partner nesmí umisťovat reklamy na stránky, které jsou v rozporu s právním řádem České republiky, které obsahují pornografický obsah nebo obsah, který by mohl poškodit dobré jméno Provozovatelky

 5. Partner nesmí umístit odkaz či banner na stránkách, které nemají obsah nebo jsou vytvořeny pouze za účelem zobrazování reklam s výjimkou případu, který je uveden v e-boocích k astrologickým projektům týkajících se podnikání

 6. Porušení zásad uvedených v bodech VI/1 až VI/5  má za následek okamžité zrušení provizního účtu Partnera a zneplatnění provizí!


VII. Závěrečná ustanovení

 1. Tato dohoda se uzavírá na dobu neurčitou.
 2. Provozovatel je oprávněn od dohody odstoupit okamžitě v případě, že Partner poruší některou z povinností uvedených v této dohodě.

 3. Tato dohoda obsahuje veškerá ujednání smluvních stran ohledně předmětu smlouvy. Vedlejší ústní dohody nebyly uzavřeny. Změny nebo doplňky této smlouvy jsou účinné pouze tehdy, pokud byly přijaty v písemné podobě.

 4. Provozovatel má právo Obchodní podmínky "Partnerského programu Astrojinak" změnit. O změně bude informovat registrované Partnery emailem. Změněné Obchodní podmínky "Partnerského programu Astrojinak" jsou považovány za dohodnuté od okamžiku jejich uveřejnění. Pokud Partner s nejnovější verzí podmínek nesouhlasí, je povinen účast v "Partnerském programu Astrojinak" ukončit, a to změnou statusu Partnerského programu prokliknutím "Ne" v kolonce "Partnerský účet aktivní" (viz bod V./11)

 5. V případě, že by některé ustanovení těchto podmínek bylo nebo se stalo zčásti zcela neplatným, neúčinným nebo nerealizovatelným, zůstává platnost ostatních ustanovení nedotčena.

 6. Provozovatel nezodpovídá za případné škody způsobené výpadkem serveru provizního systému, přetížením serveru či chybami v provizním systému, následkem kterých se nezobrazí reklamní plochy či se naruší načítání stránek klientů.

 7. Provozovatel neodpovídá za škodu způsobenou selháním, chybou nebo výpadkem online provizního systému a internetové sítě. Provozovatel dále neodpovídá za škodu způsobenou činností nebo nečinností třetích osob.

 8. V případě jakýchkoli dotazů, připomínek či návrhů k "Partnerskému programu AstroJinak" je možné kontaktovat Provozovatele mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Obchodní podmínky Partnerského programu AstroJinak v tomto znění jsou platné a účinné od 1.1.2018 na dobu neurčitou.