Podmínky pro zapojení do projektu NÁROD SOBĚ

Kategorie: Hlavní stránka Zveřejněno: neděle 14. únor 2021 7:28 Napsal Jana Mašková

Projekt NÁROD SOBĚ vznikl na základě potřeby obnovit životadárné proudění energií v naší zemi.

Tento projekt vznikl na základě inspirace knihou "Poselství věků" autorky Zoši Kinkorové, která na str.10 píše 

"Snažme se orientovat na tu lepší vizi světa, neboť naše psychika přitáhne to, na co myslíme."

A na téže straně Zoša Kinkorová dále píše:

"Z naší země, z našeho národa vždy vycházela do světa poselství míru...

Proto věřím, že náš národ povstane z popela jak bájný pták Fénix a bude schopen svým vzdorem obrodit svět...

Z celého světa k nám přijíždějí lidé, kteří zde vnímají intenzivní vyzařování, mocné proudy síly ducha. Kromě toho mají naši lidé v srdci touhu po novém světě ideálních hodnot, studují duchovní vědy, pracují na sobě, jsou svým srdcem naladěni právě na tu frekvenci, která zvěstuje nový Věk Vodnáře a jeho hodnoty.

Z toho usuzuji, že náš národ již splatil svou karmu, hříchy minulých generací, a že bychom mohli být ušetřeni hrůz, o kterých je řeč v různých proroctvích, vlastně že se ta proroctví vůbec nemusejí naplnit, jak se to již mnohokrát stalo."

Tolik citace z knihy "Poselství věků" Zoši Kinkorové vydané v roce 2002.

V roce 2021 asi vnímá každý z nás, co čeká budoucí generace, pokud ponecháme stav věcí v naší zemi takový, jaký je. Proto je nejspíš každý z nás naplněn vnitřní touhou udělat něco pro to, aby se mohla tato děsivá představa budoucnosti zvrátit. K tomu je nutné se především SJEDNOTIT v tom, abychom se mohli "...orientovat na tu lepší vizi světa..." a plnit své sny. A právě ono  SJEDNOCENÍ skrze TOUHU každého z nás umožňuje projekt NÁROD SOBĚ.

Se zapojením do projektu NÁROD SOBĚ je spojeno objednání osobního e-booku "12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ" a účast v on-line hře "V jedné malé zemi", v níž je ukryta zcela nová filozofie či náboženství, chcete-li.

Do projektu NÁROD SOBĚ se může zapojit kdokoliv, kdo cítí potřebu spolupracovat v onom mohutném procesu proměny, který právě probíhá.

Jaké jsou možnosti pro zapojení do projektu NÁROD SOBĚ?

Do projektu NÁROD SOBĚ je možné se zapojit několika způsoby:

1. Objednáním osobní e-book 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ získáte zároveň přístup k on-line hře "V jedné malé zemi", k níž naleznete v e-booku osobní indicie, s nimiž budete ve hře pracovat. Na ÚROVNI 1 hry V jedné malé zemi se seznámíte se základními univerzálními principy a s tím, co všechno je součástí života. Na ÚROVNI 2 dáme tomu všemu konkrétní rámec, přičemž budete mít možnost zapojit se do projektu Podnikání trochu jinak a tím získáte možnost dát o sobě vědět v rámci projektu NÁROD SOBĚ (viz bod 2). ÚROVEŇ 3 je pak úrovní, v níž se zájemci seznamují s tím, jaký je jejich úkol ve společnosti.

2. Pokud Vás projekt NÁROD SOBĚ a osobní e-book 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ i hra "V jedné malé zemi" nadchne a budete mít potřebu se o to podělit s ostatními, dostanete v průběhu hry příležitost dovědět se, jak na to a posléze budete mít možnost se s touto zkušeností podělit i v projektu KRONIKA LIDSTVA 21.STOLETÍ

3. Máte-li provozovnu či jakoukoli živnost, dejte na svůj web odkaz na projekt NÁROD SOBĚ a pošlete mi odkaz s informací o tom, do jakého univerzálního principu budete chtít odkaz na Váš web zařadit. Tuto možnost budete mít i v případě, že se propracujete ke svému vlastnímu "Já" prostřednictvím osobního e-booku 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ 

Jak je zpracováván osobní e-book 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ

1. Osobní e-book 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ je zpracováván na základě údajů o narození, a sice data, místa a času narození. Bez těchto údajů nelze osobní e-book 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ zpracovat. Neznáte-li svůj čas narození, zkuste si jej zjistit, případně bylo v minulosti možné si za úplatu vyžádat čas narození na matrice města, ve kterém jste se narodili.

2. Osobní e-booky 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ zpracovávám já jako autorka projektu a zde je samozřejmostí zachovávat mlčenlivost o informací takto získaných včetně údajů o narození

3. V případě, že by bylo velké množství objednávek, zaškolím pro zpracování osobních e-booků mé další spolupracovníky, kteří budou v souvislosti s uvedenými informacemi a údaji o narození vázáni mlčenlivostí stejně jako já

4. Do budoucna také zvažuji možnost zaškolení dalších zájemců pro zpracování osobního e-booku 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ, případně i dalších astrologických produktů

Pokud vám v těchto podmínkách něco chybí, dejte mi, prosím, vědět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Jana Mašková, astroložka

Vítám vás!

Kategorie: Hlavní stránka Zveřejněno: středa 22. duben 2020 20:30 Napsal Jana Mašková

Vítám vás na webu AstroJinak!

Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, co je cílem každé generace?

Je to OSVOBOZENÍ

 Mnoho lidí si myslí, že k osvobození pomáhá technika, existuje však něco, co lze nazvat

NEPŘÍMÁ ÚMĚRA DNEŠNÍ DOBY

"Čím více dokonalé jsou stroje, tím méně lidský je člověk"

Pojďme společně dokázat, že i ve spojení se stroji a technikou zůstaneme lidmi, kteří znají své vlastní Já i svou hodnotu

a tím, co začínají, jsou schopni inspirovat!

  Pokud čtete tyto řádky, pak máte příležitost OSVOBODIT SE a PLNIT SI SVÉ SNY.

Stačí kliknout na níže uvedený odkaz a do Vašeho života začlenit

"12 KROKŮ PRO VÁS KE SPLNĚNÍ VAŠICH SNŮ"

 Těším se na vás i na to, že půjdeme společně po nové cestě. 

 

 

Jana Mašková, astroložka

 

Jak vám mohu pomoci?

 Pomohu vám rozvinout vědomí VLASTNÍ HODNOTY  

až k dosažení schopnosti  OSVOBODIT SE, 

protože nepoužívám lži, podvody, alkohol, drogy ani léky,

ale PŘIJÍMÁM inspiraci a INSPIRUJI 

a přitom využívám ANALYTICKOU životní filozofii.

Pomozte odhalením Vašeho vlastního "Já" utvářet     

 KRONIKU LIDSTVA 21.STOLETÍ

 

 

 

Rok 2018

Kategorie: Hlavní stránka Zveřejněno: pondělí 21. květen 2018 13:05 Napsal Jana Mašková

Číst dál: Rok 2018

NÁROD SOBĚ

Kategorie: Hlavní stránka Zveřejněno: čtvrtek 6. červen 2019 21:00 Napsal Jana Mašková

 NÁROD SOBĚ

 Tak, jako se v závěru 19.století Češi pod heslem NÁROD SOBĚ ze svých skrovných prostředků skládali na výstavbu Národního divadla a o čtyřicet let později se podobným způsobem skládali na zlatý poklad nově vzniklé Československé republiky, podobně je nyní čas začít vytvářet poklad nový – zcela unikátní. Poklad, který je neopakovatelný, originální a přitom na dosah každému. – poklad uložený v duši i schopnostech každého Čecha a také Slováka... 

Poklad pro 21.století

21.století je zcela odlišnou dobou od doby před sto lety a přesto je v mnohém podobná. Podobná je například v tom, že základní potřeby každého člověka jsou naprosto stejné, rozdílné je snad jen to, jak dalece si tuto skutečnost uvědomujeme. Ačkoliv je dnešní doba postavena na zábavě, bezstarostnosti a dostatku financí, přesto v určitém okamžiku života zjistíme, že to pro život nestačí. Že existují hodnoty, které za peníze nelze koupit. Tou skutečnou hodnotou našeho života jsou naše vlastní vnitřní pocity - to, jak se cítíme. Právě toto uvědomění je samotnou podstatou naší doby a také všechno to ostatní, co patří k životu.

Podmínky pro zapojení do projektu NÁROD SOBĚ naleznete na tomto odkaze. 

Budete-li se chtít zařadit do některého z principů, dejte mi, prosím, vědět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 Poklad pro 21.století - 12 základních univerzálních principů a jejich naplnění

Jsme-li dostatečně odvážní k tomu, abychom si přiznali problémy svého vlastního života i dnešní doby, pak se dříve nebo později dostaneme k otázce příčiny toho, co se dnes děje. Samotnou příčinou všech problémů, co jich jen na světě je, je skutečnost, že člověk v minulosti opustil to, co je přirozené, a začal se upínat k nepřirozenému způsobu života.

Cíl dnešní doby

Motto: Cílem dnešní doby není boj, cílem je symbióza a spolupráce

Cílem dnešní doby i našeho života je dospět ke své vlastní přirozenosti, ke svému vlastnímu „Já“ a odhalit v sobě ty nejzákladnější schopnosti pro život. Právě to je v tuto chvíli ten největší dar, který můžeme dát sami sobě, budoucím generacím i matce nás všech - planetě Zemi. Pomoci v tom může charakteristika dvanácti základních principů.

CESTOU k naplnění těchto principů se můžete vydat vyplněním formuláře na tomto odkazu.

Všechno to, co je uvedeno níže, má každý člověk dáno z okamžiku narození. Stačí vědět, jak jednotlivé univerzální principy ve svém životě rozpoznat…

1.univerzální princip – OSOBNOST – ČINNOST - ZÍSKÁVÁNÍ

 Při vlastním sebepoznání začínáme s prvním univerzálním principem. Zde máme dánu energii, s níž jako OSOBNOST reagujeme na každou novou situaci. Pokud něco začínáme, pak je třeba především aktivní fyzické ČINNOSTI, s níž ZÍSKÁVÁME to, co potřebujeme pro své přežití. Abychom přežili, musíme udržovat své fyzické tělo, tedy svou vlastní tělesnou schránku.

SCHOPNOST SEBEPROSAZENÍ

 Patříte-li k těm, kteří rádi začínají nové věci, jsou iniciativní, rádi přicházejí s novými nápady, jste vůdčí typ, máte rádi fyzickou práci a rádi sportujete a pokud máte zájem např. o spolupráci s armádou, pak vás rádi uvítáme v této skupině

 Jak předcházet válkám?

 To, co je s tímto principem a se schopností SEBEPROSAZENÍ spojeno, nejlépe vystihuje e-book „Jak předcházet válkám?“ a na osobní rovině "12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ"

 1.univerzální princip reprezentují např.

Česká obec sokolská (SOKOL)

2.univerzální princip – FINANCE – STABILIZOVÁNÍ – SEBELÁSKA

Chceme-li své vlastní „Já“ STABILIZOVAT, pak k tomu potřebujeme FINANCE, které jsou důležitou, ne však nejdůležitější součástí našeho života. To, co však potřebujeme především, je mít rád sebe sama a také si uvědomovat svou vlastní hodnotu, z čehož se rodí SEBELÁSKA. K tomu ovšem potřebujeme znát své schopnosti (z 1.univerzálního principu)

Cash flow kvadrant trochu jinak

 O tom, co souvisí s FINANCEMI, vypovídá e-book „Cash flow kvadrant trochu jinak“

 SCHOPNOST SEBEVYMEZENÍ a SMYSLOVÝCH POŽITKŮ

 Patříte-li k těm, kteří rádi věci dokončují, jsou vytrvalí a šikovní, jste manuálně zruční, dokážete hospodařit s penězi, dokážete hájit daný prostor a oceňujete trvalý charakter toho, co bylo započato, pak vás rádi uvítáme v této skupině

 

3.univerzální princip – BLÍZKÉ OKOLÍ, VZDĚLÁNÍ – KOMUNIKACE – MYŠLENÍ

O svých schopnostech bychom měli dávat vědět druhým lidem ve svém BLÍZKÉM OKOLÍ. O jaké lidi se bude jednat, to záleží mj. i na tom, jaké máme VZDĚLÁNÍ. Záleží také na tom, jaké informace přijímáme a předáváme při KOMUNIKACI a jak tyto informace zpracováváme za pomoci MYŠLENÍ

VYJADŘOVACÍ a KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI

Patříte-li k těm, kteří rádi komunikují, rádi se vzděláváte či vzděláváte druhé, zajímáte se o školství, máte různé zájmy i vědomosti, jste „bohatou studnicí informací“ a neúnavně žízníte po tom, dovědět se něco nového a to nové a zajímavé šířit dále, pak vás rádi uvítáme v této skupině

 

4.univerzální princip – DOMOV, RODINA, PŮVOD – PÉČE – BEZPEČÍ

K zajištění vnitřního pocitu BEZPEČÍ a jistoty dejme prostor svým pocitům. Naše pocity jsou jakýmsi seismograem toho, co je pro nás dobré a co nikoliv. S city jsme se poprvé setkali DOMA ve své RODINĚ, tedy tam, kde máme své „KOŘENY“. Abychom se v životě mohli dobře cítit, pak musí být PEČOVÁNO především o to, co je přirozené a co souvisí s naším PŮVODEM, tedy také s NÁRODEMVLASTÍ. Každý člověk má nějaký PŮVOD, RODINU a KOŘENY, z nichž pochází a o které by měl PEČOVAT, protože právě to mu dává vnitřní pocit BEZPEČÍ, že je všechno v pořádku a přirozené.

SCHOPNOST CITOVÉHO VNÍMÁNÍ

Patříte-li k těm, kteří ctí národní tradice, uznávají původ člověka i dědictví předků, váží si přírody a planety Země jako domova pro nás pro všechny, vnímáte rodinu jako mikrokosmos velké rodiny zvané „národ“, pokud ctíte to, co je přirozené a z čeho člověk vzešel a jste přesvědčeni, že to přirozené musí zůstat zachováno, pokud chcete přispět k tomu, aby byl zajištěn BEZPEČNÝ život pro každou rodinu tak, abychom se ve své vlasti my všichni mohli cítit dobře, pak vás rádi uvítáme v této skupině. 

 4.univerzální princip reprezentují např.

Sdružené obce baráčnické

Obec baráčnická Vítězslava Hálka Odolena Voda 

5.univerzální princip – ZÁJMY, ZÁLIBY, HRY, DĚTI – TVOŘENÍ – ŽITÍ

Každý člověk má něco, co ho baví a co nazýváme ZÁJMY a ZÁLIBAMI, u DĚTÍ to bývají HRY, kterými se učí to, k čemu jsou předurčeny. ZÁLIBY jsou tedy tím, co nás baví a co bychom měli naučit i své DĚTI. To, co nás baví, projevujeme TVŮRČÍM způsobem, protože TVOŘIVOST je smyslem našeho ŽITÍ.

SCHOPNOST JEDNAT a NAVAZOVAT DUŠEVNÍ VZTAHY

Patříte-li k těm, kteří rádi pracují s dětmi, jste-li tvůrčí, reprezentativní a rádi ukazujete, co umíte, jste-li vůdčí typ, který s radostí a láskou rád dělá věci, které mají smysl, pak vás rádi uvítáme v této skupině.

Buďte tvůrčí s Ivanou Gemzickou

Jste tvůrčí a hledáte inspiraci? Je mi velkým potěšením a ctí, že vám mohu nabídnout něco krásného a výjimečného, co má svou výjimečnost a krásu napříč všemi staletími, tedy i nyní, ve 21.století.  Naučte se paličkovat s Ivanou Gemzickou - jednoduše on-line z pohodlí vašeho domova!  Paličkování je krásná relaxace i potěšení z tvorby. 

On-line kurz paličkování začíná už 1.2.2021. Nepropásněte jedinečnou šanci naučit se něco, co je krásné a potěší nás všechny. A dejte mi vědět, jak se vám to daří!

Základní on-line kurz paličkování

On-li kurz paličkování EXKLUZIV

 6.univerzální princip – KAŽDODENNÍ POVINNOSTI, ZDRAVÍ – ANALYZOVÁNÍ – MYŠLENÍ

Každý člověk vykonává KAŽDODENNÍ POVINNOSTI ve smyslu SLUŽBY DRUHÝM LIDEM, aby si zajistil to, co potřebuje k životu. Při plnění svých KAŽDODENNÍCH POVINNOSTÍ věnujme při ANALYZOVÁNÍ pozornost svým vnitřním pocitům a při MYŠLENÍ dávejme prostor tomu, z čeho máme dobrý pocit a přitom se postarejme o to, abychom ve své duši nehromadily negativní emoce, raději se naučme tyto emoce projevovat. Bude to prospěšné i pro naše ZDRAVÍ, protože právě to je způsob, jak uvést do rovnováhy tělesnou i duševní stránku své osobnosti.

SCHOPNOST VNÍMÁNÍ a POZOROVÁNÍ, SCHOPNOST PROJEVOVAT CITY

Patříte-li k těm, kteří se zajímají o zdraví, jste-li z těch, kteří řeší pracovní podmínky zaměstnanců, je-li vaším oborem zdravotnictví a máte-li co říci k otázce zaměstnanosti, pak vás rádi uvítáme právě v této skupině. 

 

7.univerzální princip – PARTNEŘI– VZTAHY – LÁSKA

Díky svým PARTNERŮM se učíme zvládat energii, kterou my sami nedisponujeme, ale přesto je tato energie součástí našeho života, proto se učíme prostřednictvím svých VZTAHŮ docílit harmonie. A je to právě harmonie, co přináší LÁSKA. Harmonie můžeme docílit i v umění… 

SCHOPNOST NAVAZOVAT MILOSTNÉ VZTAHY

Patříte-li k těm, kteří rádi pracují s lidmi, máte rádi harmonické vztahy, je vám vlastní diplomacie, případně milujete umění a vše krásné a harmonické a chcete-li podpořit vědomé utváření harmonie v dnešní době, pak vás rádi uvítáme právě v této skupině.

 

8.univerzální princip – HLUBOKÉ POCHOPENÍ, MINULOST – TOUHA – POSILOVÁNÍ

Pro HLUBOKÉ POCHOPENÍ našich vztahů je třeba dostat se k samotné podstatě toho, co souvisí s problémy, k nimž dochází. K tomu je dobré znát MINULOST. V určitém okamžiku se pak začne projevovat naše hluboká TOUHA, která je s to nás proměnit. Každý z nás má také možnost díky proniknutí k samotné podstatě POSÍLIT svou moc a vliv a tím ovládnout svůj vlastní život.

SCHOPNOST NAVAZOVAT PEVNÉ PARTNERSKÉ VZTAHY

Patříte-li k těm, kteří se zajímají o finanční záležitosti spojené s daněmi či úvěry, zajímá vás problematika exekucí, úplatků či korupce a dalších případů finančního ovládání, orientujete se v problematice daní a/nebo je pro vás zajímavé zjišťovat a odhalovat samotnou podstatu problémů v životech lidí a řešení těchto problémů hlubokým pochopením a jejich následným odstraněním, ve všem těchto případech vás rádi uvítáme právě v této skupině.

 

9.univerzální princip – FILOZOFIE, VÍRA, PRÁVO, CIZINA – HLEDÁNÍ – DUCHOVNÍ RŮST

Obohaceni tím, co jsme se naučili prostřednictvím druhých lidí – našich PARTNERŮ, si utváříme svou vlastí životní FILOZOFIÍ či VÍRU, tedy to, čemu věříme, což může souviset také s CIZINOU. V životě pak HLEDÁME společnou cestu pro dalekou budoucnost - zde musí jít o CESTU PRAVDY, kterou dokážeme bránit a hájit, a přitom se o to, dobré, čeho se nám dostává v bohaté míře, dělíme s druhými lidmi. Takovýmto způsobem DUCHOVNĚ ROSTEME a o své zkušenosti se tak můžeme podělit s ostatními. Právě toto je CESTA k tomu lepšímu v našem životě.

SCHOPNOST VZDĚLÁVAT SE

Patříte-li k těm, kteří rádi cestují, ovládáte minimálně jeden světový jazyk, rádi se setkáváte a spolupracujete s cizinci případně se zajímáte o filozofii či různé podoby víry, přičemž ctíte pravdu, kterou jste odhodláni bránit, a máte zájem o šíření toho dobrého a pravdivého i za hranicí naší vlasti, pak vás rádi uvítáme právě v této skupině.

 

10.univerzální princip – SPOLEČNOST – BUDOVÁNÍ – VESMÍRNÁ ZKOUŠKA

Každý z nás je součástí SPOLEČNOSTI, která na nás klade určité požadavky a omezuje nás, čímž nás nutí přebírat zodpovědnost za svůj vlastní život tím, že BUDUJEME ve svém životě nějaký pevně daný řád a přitom si plníme VESMÍRNOU ZKOUŠKU tak, abychom si ve svém životě BUDOVALI pevně daný řád.

SCHOPNOST VYTVÁŘET PRÁVNÍ VZTAHY A BRÁT NA SEBE ZODPOVĚDNOST, SCHOPNOST UVĚDOMOVÁNÍ

 Patříte-li k těm, kteří jsou zodpovědní, máte rádi pevně daný systém a jste ochotni udělat něco pro to, aby byl takový systém uveden do praxe, přičemž jste zároveň citliví a svědomití, s vůdčími schopnostmi, pak vás rádi uvítáme právě v této skupině.

 10.univerzální princip reprezentuje např.

CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI

11.univerzální princip - PŘÁTELÉ – OSVOBOZOVÁNÍ – PROBUZENÍ

Jestliže jsme přijali zodpovědnost a to, co souvisí s BUDOVANÝM řádem, dále vymezujeme mezi lidmi, s nimiž sdílíme stejné ideály a kteří jsou našimi PŘÁTELI, pak se můžeme také vnitřně OSVOBODIT od toho, co nás omezuje. To ovšem můžeme pouze tehdy, pokud děláme věci originálně, tedy pokud PROBUDÍME svou originalitu. Výrazným způsobem Vám v tom může pomoci technika - např. internet.

SCHOPNOST BÝT SVOBODNÝ

Patříte-li k těm, kteří jsou rádi součástí skupiny, chcete udělat něco pro to, abyste mohli být skutečně vnitřně svobodnými jedinci, rádi zkoušíte něco nového, máte rádi vzruch a nové věci, chcete vyzkoušet něco neotřelého a originálního, co Vám pomůže se skutečně osvobodit, pak vás rádi uvítáme právě v této skupině. 

 11.univerzální princip reprezentuje např.

OMFÓRUM

 11.univerzální princip souvisí i s využitím techniky. Mně osobně se nejlépe osvědčil SMARTEMAILING  a FAPI

 

12.univerzální princip–NEVĚDOMÍ, UZAVŘENÉ PROSTORY, PŘIJÍMÁNÍ, SJEDNOCOVÁNÍ

S tímto principem je třeba v rámci univerzálních zákonů respektovat i fakt, že stejně, jako usiluje o svobodu samotné lidstvo, podobně je třeba nechat svobodný projev i všemu tomu, co nás obklopuje a čeho jsme součástí, tedy i přírodě a celému Vesmíru. Stejně jako nechceme být omezováni my, lidé, neměli bychom zbytečně nadužívat a tím nadměrně zatěžovat ani přírodu ani Vesmír. K tomu, abychom mohli toto vše zvládnout je třeba se SJEDNOTIT projevem vlastního „Božského Já“ a také PŘIJÍMAT inspiraci.

12.univerzální princip nám připomíná, že každou inspiraci bychom měli zhmotnit tím, co uděláme, tedy že svou inspiraci bychom měli také umět prakticky uskutečnit. Pokud se nám to podaří, pak bude možné takovou inspiraci i vědecky prozkoumat a zdůvodnit a tím jí dát praktický rámec. 

V tomto smyslu je 12.univerzální princip reprezentován Výzvou pro otevřené vědce. Tato VÝZVA se stala základem pro komunitu Otevření vědci, kteří pořádali různá společná setkání a dodnes se celá řada z nich setkává i na platformě OMFÓRUM

KOSMICKÉ SCHOPNOSTI

Patříte-li k těm, kteří hledají sami sebe, nejste vyhraněnými osobnostmi, neznáte své schopnosti, ztrácíte se v tomto světě a nevíte si sami se sebou rady anebo patříte k těm, kteří se právě vrátili či se brzy vrátí z výkonu trestu nebo z dětského domova a nevíte, jak se uplatníte, případně patříte-li k těm, kteří pomáhají podobně „ztraceným“ lidem v různých ústavech, léčebnách, věznicích, dětských domovech apod .anebo chcete prostě jen pomoci se "zhmotněním inspirace", pak vás rádi uvítáme právě v této skupině.

 

 

Zásady ochrany osobních údajů - GDPR

Kategorie: Hlavní stránka Zveřejněno: neděle 20. květen 2018 17:35 Napsal Jana Mašková

Ochrana osobních údajů  - GDPR

Pokud jste mým zákazníkem, odběratelem novinek nebo návštěvníkem webu, svěřujete mi své osobní údaje. Zodpovídám za jejich ochranu a zabezpečení. Seznamte se, prosím, s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).

Kdo je správce?

Jsem OSVČ Jana Mašková, IČO 70539600, se sídlem Husova 213, Odolena Voda, zapsaná u Městského úřadu Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, pracoviště Praha, nám.Republiky 3, Praha 1 pod č.j. (spisovou značkou) 1543/2007-110 a provozuji webové stránky www.astrojinak.cz, www.astrojinak.com, www.astrojinak.eu. Vaše osobní údaje zpracovávám jako správce, tj. určuji, jak budou osobní údaje zpracovávány a za jakým účelem, po jak dlouhou dobu a vybírám případné další zpracovatele, kteří mi se zpracováním budou pomáhat.

Kontaktní údaje

Pokud se na mě budete chtít v průběhu zpracování dat obrátit, můžete mě kontaktovat na tel. čísle 725576422 (nejlépe SMS) nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Prohlašuji

 Prohlašuji, že jako správce vašich osobních údajů splňuji veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR, a tedy že:

 • budu zpracovávat vaše osobní údaje jen na základě platného právního důvodu, a to především oprávněného zájmu, plnění smluvených úkonů, zákonné povinnosti či uděleného souhlasu,
 • plním dle článku 13 GDPR informační povinnost ještě před zahájením zpracování osobních údajů
 • umožním a budu vás podporovat v uplatňování a plnění vašich práv podle zákona o ochraně osobních údajů a GDPR

Rozsah osobních údajů a účely zpracování

Důvod zpracování osobních údajů

Zpracovávám osobní údaje, které mi svěříte sami, většinou je využívám k rozesílání marketingových informací týkajících se produktů a projektů AstroJinak, a to z následujících důvodů:

 • Registrace na webu www.astrojinak.cz (systém Joomla) - zpřístupnění informací pod přihlášením
 • Vyplnění registračního formuláře některého z projektů AstroJinak (systém Smartemailing) . zasílání mailů k projektům
 •  Nákup některého z produktů AstroJinak z e-shopu (osobní Podrobný rozbor horoskopu narození, osobní Dvanáctiletý horoskop, osobní Roční horoskop, vybrané e-booky, knihy, brožury, Roční projekt…) (systém Joomla) - osobní informace nutné k vyřízení objednávky i z hlediska legislativy
 • Nákup některého z produktů v rámci projektů AstroJinak z e-shopu (osobní Podrobný rozbor horoskopu narození, osobní e-booky) (systém FAPI) - osobní informace nutné ke zpracování produktu i k vyřízení objednávky z hlediska legislativy (fakturační údaje)
 • Zpracování osobních horoskopů (astrologický program Nebeský kalendář+databáze klientů v mém počítači) - jedinečné osobní údaje jsou nutné pro zpracování platné informace u konkrétního jedince
 • Vaše přihlášení do Partnerského programu AstroJinak (systém Joomla) - tyto informace jsou důležité pro práci na partnerské bázi, a to především partnerského ID, které uvádím v mailech určených k rozeslání, a dále také z hlediska objednávek i připsaných provizí

Všechny kontakty získané z výše uvedených důvodů jsou využívány také pro další on-line komunikaci jak za účelem zaslání nových informací k momentálnímu dění, tak za účelem marketingu. Pokud nechcete zasílat tyto informace, je možné se z odběru těchto informací jednoduchým způsobem odhlásit.

Rozsah osobních údajů

Osobní údaje zpracovávám v tomto rozsahu:

 • Registrace na webu www.astrojinak.cz – uchovávám vaše jméno, přihlašovací jméno, email, datum přihlášení, poslední přihlášení dále případné objednávky s osobními údaji jako je ulice, číslo domu, město, směrovací číslo, které v objednávce sami vyplníte a také objednaný produkt a cenu.
 • Vyplnění registračního formuláře některého z projektů AstroJinak –  zde uchovávám vámi zadané údaje, většinou jméno, přihlašovací jméno, email, datum přihlášení
 • Nákup některého z produktů z e-shopu AstroJinak v on-line podobě či tištěné podobě (e-booky, knihy, brožury) zde uchovávám vaše jméno, příjmení, s dalšími osobními údaji jako je ulice, číslo domu, město, směrovací číslo, které v objednávce sami vyplníte, dále číslo objednávky, datum objednávky, název produktu, počet kusů, cenu a způsob platby, uchovávám také kontaktní údaje, např. email, telefonní číslo (pokud je uvedete)
 • Zpracování osobního horoskopu – zde uchovávám kromě výše uvedených údajů (jméno, příjmení, s dalšími osobními údaji jako je ulice, číslo domu, město, směrovací číslo, kontaktní údaje, např. email, telefonní číslo, pokud je uvedete)  také údaje o narození, bez nichž nelze horoskop zpracovat, a to datum, místo a čas narození, které je nutné uvést u jakéhokoli horoskopu.
 • Vaše přihlášení do Partnerského programu AstroJinak - zde uchovávám vaše přihlašovací údaje na webu www.astrojinak.cz , tedy uživatelské jméno, přihlašovací jméno, email, datum přihlášení, poslední přihlášení, a dále vaše partnerské ID, přehled nezaplacených i zaplacených částek z Partnerského programu AstroJinak, příp. vaše objednávky, pro vyplácení provizí je také nutné uchovat další náležitosti, jako číslo účtu, příp. IČO, jste-li firma, eventuálně datum narození, a to z toho důvodu, abych vám mohla zaslat informace k přeposlání doplněné o vaše partnerské ID

Doba uchování

Osobní údaje uchovávám:

Registrace na webu www.astrojinak.cz (systém Joomla) – tyto údaje uchovávám od doby vaší registrace až do vašeho odhlášení z této databáze (viz dále). 

 • Vyplnění registračního formuláře některého z projektů AstroJinak (Smartemailing)– tyto údaje uchovávám od doby vaší registrace do projektu až do vašeho odhlášení, maximálně 5 let
 • Nákup některého z produktů z e-shopu AstroJinak v on-line podobě (e-booky, horoskopy, projekty) či tištěné podobě (knihy, brožury aj.) - zde uchovávám osobní údaje od data objednávky po dobu zákonné legislativy, jméno, příjmení a kontaktní údaje (email) uchovávám do doby, než požádáte od výmaz (viz dále)
 • Zpracování osobního horoskopu - údaje o narození (datum, místo a čas narození) společně s kontaktními údaji uchovávám po dobu neurčitou z toho důvodu, abych byla kdykoli schopna vám sdělit informace k vaší osobě, tyto informace uchovávám do doby, než požádáte o výmaz
 • Vaše přihlášení do Partnerského programu AstroJinak - údaje o vašem partnerském ID a další náležitosti uchovávám především z důvodu zasílání emailů k rozeslání s vaším partnerským ID a také k vyplácení provizí, a to na dobu neurčitou, dokud nepožádáte o vyřazení či o výmaz z databáze

Pokud nejste mým zákazníkem, zasílám vám novinky a zajímavosti jen na základě vašeho souhlasu, po dobu od udělení do vašeho odhlášení z odběru, maximálně po dobu 5 let

Vaše osobní údaje zpracovávám pro následující účely: 

·         Vyřízení objednávky produktů AstroJinak. 

·         Abych vám mohla odesílat objednané produkty (e-booky v on-line podobě, případně tištěné produkty) a zajistit vzájemnou kvalitní komunikaci, zpracovávám vaše jméno a příjmení, e-mail, popřípadě telefonní číslo, v objednávce je zaznamenáno i objednané zboží a jeho cena, uvedena může být i adresa vašeho bydliště, pokud ji uvedete. Tyto údaje zůstávají zaznamenány v objednávce v programovém systému webových stránek a v účetnictví

·         Právním důvodem tohoto zpracování je plnění legislativních požadavků. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracovávám po celou dobu trvání našeho vztahu až do doby, než sami zavdáte příčinu k vymazání z databáze.

·         V případě, že si objednáváte osobní produkty (horoskopy), ty jsou zpracovány na základě údajů o narození, bez nichž nelze tyto produkty zpracovat. Jedná se o udání jména, příjmení, data, místa a času narození. Tyto údaje zůstávají v databázi astrologického programu a v uložených souborech po celou dobu naší spolupráce, pokud neprojevíte přání vymazat tyto údaje z mé databáze. Ponechání těchto údajů v databázi je důležité pro sdělení informací k vaší momentální životní situaci a k dalším vámi požadovaným informacím týkajících se vašeho života

·         Zasílání newsletteru a obchodních nabídek - abych vás mohla informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracovávám vaše jméno a příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který mi poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.

·         Pro lepší kvalitu služeb spolupracuji s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami e-shopu, případně emailové komunikace a pouze v nezbytném rozsahu. Těmito zpracovateli jsou: Google, Seznam, Joomla, Smartemailing (viz dále). Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

·         vedení účetnictví - Jste-li zákazníky, vaše osobní údaje (fakturační údaje) nezbytně potřebuji, abych vyhověla zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů.

Cookies

Při procházení mých webových stránek může být zaznamenána vaše IP adresa, jak dlouho se na stránce zdržíte a ze které stránky přicházíte. Používání cookies pro měření návštěvnosti webu a přizpůsobení zobrazení webových stránek vnímáme jako svůj oprávněný zájem správce, neboť věříme, že díky tomu vám můžeme nabídnout ještě lepší služby.

·         Cookies pro cílení reklamy budou zpracovávány jen na základě vašeho souhlasu.

·         Moje webové stránky lze procházet také v režimu, který neumožňuje sbírání osobních údajů.

·         Používání cookies můžete na svém počítači zakázat.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Chráním osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Chráním je jako kdyby byly moje vlastní. Přijala jsem a udržuji veškerá možná (aktuálně známá) technická a organizační opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů.

Předání osobních údajů třetím osobám

 K vašim osobním údajům nemá přístup žádná třetí osoba, v případě, že dojde ke změně, bud vás o tom neprodleně informovat. Pro zajištění konkrétních zpracovatelských operací, které nedokáži zajistit vlastními silami, využívám služeb a aplikací zpracovatelů, kteří (leckdy) umí data ochránit ještě lépe než já a na dané zpracování se specializují. Jsou to poskytovatelé následujících platforem:

·         Joomla

·         SmartEmailing, SmartSelling, FAPI

·         Astrologický program „Nebeský kalendář“

·         Google

·         Účetní program ÚČTO

Je možné, že se v budoucnu rozhodnu využít další aplikace či zpracovatele, pro usnadnění a zkvalitnění zpracování. Slibuji vám však, že v takovém případě při výběru, budu na zpracovatele klást minimálně stejné nároky na zabezpečení a kvalitu zpracování jako na sebe.

Předávání dat mimo Evropskou unii

Veškeré zpracování osobních údajů bude prováděno na území EU.

Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete chtít některého z těchto práv využít, prosím, kontaktujte mě prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Máte právo na informace, které je plněno již touto informační stránkou se zásadami zpracování osobních údajů.

Díky právu na přístup mě můžete kdykoli vyzvat a já vám doložím ve lhůtě 3 dní, jaké vaše osobní údaje zpracovávám a proč.

Pokud se u vás něco změní nebo shledáte své osobní údaje neaktuální nebo neúplné, máte právo na doplnění a změnu osobních údajů.

Právo na omezení zpracování můžete využít, pokud se domníváte, že

·         zpracovávám vaše nepřesné údaje,

·         domníváte se, že provádím zpracování nezákonně, ale nechcete všechny údaje smazat nebo pokud jste vznesl/a námitku proti zpracování.

Omezit můžete rozsah osobních údajů nebo účelů zpracování. (Např. odhlášením z newsletteru omezujete účel zpracování pro zasílání obchodních sdělení.)

Právo na výmaz (být zapomenut)

Vaším dalším právem je právo na výmaz (být zapomenut). Nechci na vás zapomenout, ale pokud si to budete přát, máte na to právo. V takovém případě vymaži veškeré vaše osobní údaje ze svého systému i ze systému všech dílčích zpracovatelů a záloh. Na zajištění práva na výmaz potřebuji 5 dní.

V některých případech jsem vázána zákonnou povinností, a např. musím evidovat vystavené daňové doklady po lhůtu stanovenou zákonem. V tomto případě tedy smaži všechny takové osobní údaje, které nejsou vázány jiným zákonem. O dokončení výmazu vás budu informovat na e-mail.

Stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů

Pokud máte pocit, že s vašimi údaji nezacházím v souladu se zákonem, máte právo se se svou stížností kdykoli obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Budu ráda, pokud nejprve budete o tomto podezření informovat mě, abych s tím mohla něco udělat a případné pochybení napravit.

Odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení

E-maily s inspirací, články či produkty a službami vám zasílám, jste-li můj zákazník, na základě mého oprávněného zájmu.

Pokud zákazníkem ještě nejste, posílám vám je jen na základě vašeho souhlasu. V obou případech můžete ukončit odběr mých e-mailů odesláním mailu s předmětem NEZASÍLAT na doručovací mailovou adresu, případně stisknutím odhlašovacího odkazu v zaslaném e-mailu.

Mlčenlivost

Ujišťuji vás, že si uvědomuji svou povinnost zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení Vašich osobních údajů. Bez vašeho souhlasu nebudou vaše osobní údaje vydány žádné jiné třetí straně.

Tyto zásady zpracování osobních údajů platí od 18.1.2020