Kronika lidstva 21.století

Kategorie: Kronika lidstva Zveřejněno: středa 7. září 2016 21:17 Napsal Jana Mašková

Kronika lidstva 21.století

"Kronika lidstva 21.století" je projekt, jehož cílem je vyslat poselství budoucím generacím, a to tím, že se v přítomnosti poučíme z minulosti a postaráme se o to, aby do budoucnosti přežilo to, co je přirozené a dobré.

Toto poselství by mělo být takové, abychom v konečném efektu mohli pouze pasivně přijímat to, co se k nám vrací a čím se necháme dále inspirovat, namísto toho, abychom museli lhát a podvádět. 

K tomu stačí mít povědomí o univerzálním fungování života a dát najevo své tvůrčí schopnosti, protože právě tvořivost dává smysl našemu životu.

Kronika lidstva 21.století - E-booky

Zde jsou odkazy na e-booky, v nichž naleznete všechny univerzální informace:

 E-book "Jak začínat tak, aby to bylo přirozené?"

V životě každého z nás je důležité to, s čím začínáme. V tomto e-booku je uvedeno, co všechno je třeba v našich začátcích respektovat, abychom nakonec mohli jen pasivně přijímat to, co se k nám vrací. Seznámíte se také s tím, jaký je základní prototyp všech začátků, co jich jen na světě je...

E-book "Jak porozumět vesmírným energiím?"

Vesmírné energie ovlivňují život každého z nás a v tomto e-booku se dozvíte, jak kterou vesmírnou energii ve svém životě rozpoznat a projevit. 

E-book "Jak se stát sám sebou?"

S tímto e-bookem má každý člověk možnost poznat své skutečné "Já" a také dostane příležitost dále pracovat na svém osobním rozvoji.

E-book "Jak si udržet harmonické vztahy?"

V tomto e-booku naleznete jednoduchý návod, jak si udržet harmonické vztahy.

E-book "Jak se uplatnit ve společnosti?"

Každý z nás má ve společnosti svůj vlastní úkol. Jak tento úkol v životě rozpoznat, to je uvedeno v tomto e-booku.

E-book "Jak zvládnout dominantní energie (nejen) u dětí?"

Tento e-book umožňuje pochopit energie, které u dítěte dominují, i to, jak s dítětem v souvislosti s těmito energiemi jednat tak, aby se předešlo problémům.

E-book "Jak si zachovat pevné zdraví?"

V tomto e-booku je uvedeno, jak rozpoznat příčinu zdravotních problémů podle horoskopu narození a naleznete zde také jednoduchý návod, jak si zachovat pevné zdraví.

E-book "Jak zvládnout přehánění i omezování?"

Přehánění i omezování je jakýsi "začarovaný kruh" související s duchovním rozvojem a karmou. Jak z tohoto "začarovaného kruhu" ven, to napovím v tomto e-booku.

E-book "Jak zvládnout životní krize?"

Pokud člověk v souvislosti s životními krizemi ví co a jak, pak je schopen své životní krize hravě zvládnout a tím být výjimečný. Zhruba toto je poselství tohoto e-booku.

Kronika lidstva 21.století - Díla

 Kromě toho si můžete zakoupit díla, která již byla v rámci "Kroniky lidstva 21.století" vytvořena.

Kronika 21.století - díla

 Roční projekt