Pro registrované

Titulek Autor Zobrazení
Pro registrované Napsal Jana Mašková 1263
Zobrazit 

Podkategorie

 • Historie a budoucnost

  V přítomnosti bychom měli čerpat z historie, protože pochopením historie si můžeme připravit lepší budoucnost. V článku "Historie a budoucnost" si přečtete, jak by bylo možné propojit přítomnost s minulostí a také s budoucností.

 • 60. a 90.léta 20.století

  Generace narozené v 60. a 90.letech 20.století by měly spolupracovat. Proč a jak? To se dozvíte po registraci na tomto webu v článku "Generace 60. a 90. let 20. století".

 • Kronika lidstva - Jak to začalo?

  Leckdy nám život přináší situace, které vnímáme jako problematické. Problémy, s nimiž se takto potýkáme, nás mají dovést k tomu lepšímu. V článku "Kronika lidstva - Jak to začalo?" vám prozradím, jak to u mě bylo o prázdninách roku 2016, kdy se zdálo, že už mám jisté vše, co potřebuji, a během velice krátké chvíle jsem o to přišla. Mé vyprávění o tom, co stálo na samotném počátku projektu "Kronika lidstva 21.století" vás může v mnohém inspirovat. I tento článek si můžete přečíst po vytvoření účtu ZDE.

 • O česko-moravsko-slovenském národu 21.století

  Víte, proč se naše národy v minulosti spojily v jeden stát? Protože máme podobný jazyk, kterým jsme schopni se dorozumět a právě díky tomu můžeme mít v 21.století také společné vzdělání - to univerzální. Ten, kdo se dorozumí v Čechách, na Moravě i na Slovensku, porozumí i tomu, co je uvedeno v článku "O česko-moravsko-slovenském národu 21.století".

 • Území, energie a přírodní zdroje v novém systému

  Co mají společného povodně a univerzální principy? Kam až může vést nynější situace našeho státu z hlediska přírodních zdrojů? Co dělat, aby se předešlo nejhoršímu? Odpověď na tyto otázky včetně návrhu řešení naleznete v tomto článku.

 • Projekt "Podnikání trochu jinak"
  Po kliknutí na tuto záložku budete mít k dispozici ukázkové texty k projektu "Podnikání trochu jinak".